Start Aktualności ,,POLSKI NIE MOŻNA ODDAĆ WALKOWEREM”
,,POLSKI NIE MOŻNA ODDAĆ WALKOWEREM”
niedziela, 19 kwietnia 2020 09:22

Polski nie stać na zmarnowanie kolejnych pięciu lat. Dlatego dziś jasno deklaruję: wezmę udział w wyborach prezydenckich. Polski nie wolno oddać walkowerem tym, którzy interes partyjny mają ponad zdrowiem, bezpieczeństwem i pomyślnością Polaków – zadeklarował  Władysław Kosiniak-Kamysz. 

-  Prezes PSL w ostatnich sondażach zaczął wyprzedzać dotychczasową liderkę Małgorzatę Kidawę-Błońską.
-  Kandydatka Koalicji Obywatelskiej wezwała do bojkotu wyborów. Dziś Władysław Kosiniak-Kamysz ogłosił, że będzie dalej walczył o urząd prezydenta .
-  Prawo i Sprawiedliwość chce ,,przez kolejnych pięć lat kontrolować wszystko i wszystkich, mieć swojego prezydenta, który akceptuje rządy autorytarne jednej formacji” – To nieprzyzwoite – podkreślił Kosiniak-Kamysz, przekonując, że rządzący liczą, że inni kandydaci zejdą im z drogi.
-  Ma to być PiS-owi potrzebne, „by nadal, bez żadnych hamulców sprawować niekontrolowaną władzą nad niemal wszystkimi obszarami życia publicznego, demonstracyjnie lekceważyć obowiązujące prawo w Polsce, w tym Konstytucję, prowadzić szkodliwe spory z Unią Europejską i obsadzać spółki skarbu państwa swoimi nominatami”.
-  W czasie kiedy setki naszych rodaków umierają, tysiące chorują, a miliony martwią się o swoje życie, zdrowie i pracę, dla obecnej władzy liczą się tylko wybory – powiedział Władysław Kosiniak-Kamysz w udostępnionym nagraniu.

 

Władysław Kosiniak-Kamysz zadeklarował, że właśnie dlatego nie wycofa się z  wyborów.

 

 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj32
mod_vvisit_counterW tym tygodniu1774
mod_vvisit_counterW tym miesiącu8317
mod_vvisit_counterOd poczatku1639889

Aktualnie: gości 1, 
botów 1 połączonych
Dzisiaj: Lip 13, 2024
Zarząd Powiatowy Polskiego Stronnictwa Ludowego w Katowicach,
Powered by Joomla!