Start Aktualności XI EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY – KATOWICE
XI EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY – KATOWICE
wtorek, 21 maja 2019 15:14

W dniach 13-15 maja 2019 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbyła się kolejna edycja Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Była to jedna z największych debat gospodarczych w Europie Środkowo-Wschodniej. Po raz jedenasty grono uczestników Kongresu podjęło tematy kluczowe dla polskiej, europejskiej i globalnej gospodarki.

 

W tym roku po raz czwarty imprezie towarzyszył European Startup Days, który był okazją do spotkania dla młodych przedsiębiorców z inwestorami. Podczas spotkania przedstawiciele największych firm podzielili się swoją wiedzą z młodymi przedsiębiorcami. Ponad dwa tysiące uczestników spotkania miało okazję spotkać się z reprezentantami świata biznesu, nauki i inwestorami, co być może zaowocuje realizacją innowacyjnych projektów. Do Katowic przyjechało około 17 tysięcy uczestników, wśród nich byli politycy, samorządowcy, przedstawiciele biznesu i nauki. Podczas obrad poruszono wiele ważnych i aktualnych tematów m.in. rewolucję technologiczną, której poświęcony był pakiet sesji tematycznych, oraz kwestie energetyki, w tym ochronę środowiska i walkę z niską emisją. Sporo miejsca poświęcone było samorządom, głównie w kontekście rozwoju metropolii. W Kongresie udział wzięli członkowie Zarządu Powiatowego PSL w Katowicach na czele z prezesem Leszkiem Boniewskim.

 

 

 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj61
mod_vvisit_counterW tym tygodniu645
mod_vvisit_counterW tym miesiącu3107
mod_vvisit_counterOd poczatku1218148

Aktualnie: gości 3 połączonych
Dzisiaj: Maj 26, 2020
Zarząd Powiatowy Polskiego Stronnictwa Ludowego w Katowicach,
Powered by Joomla!