Start Aktualności 8. Śląski Piknik Rodzinny z okazji Amerykańskiego Święta Niepodległości
8. Śląski Piknik Rodzinny z okazji Amerykańskiego Święta Niepodległości
poniedziałek, 06 lipca 2015 07:15

5 lipca 2015 roku z inicjatywy telewizji TVS i Klubu Niezależnych Stowarzyszeń Twórczych ,,Marchołt” na placu Grunwaldzkim w Katowicach odbył się 8. Śląski Piknik Rodzinny z okazji amerykańskiego Święta Niepodległości – Fourth of July. Impreza ta była dedykowana zarówno dorosłym, jak i dzieciom, które w rodzinnej atmosferze mogły nie tylko odpocząć przy grilu, ale także aktywnie spędzić czas i zaznajomić się ze specyfiką odmiennej kultury.

Akcja miała również na celu wypracowanie lepszego porozumienia wśród Amerykanów i Polaków, a także utrwalenie przyjacielskich stosunków między tymi narodami. W programie odbyło się również uroczyste wręczenie nagrody Wielkie Inspiracje – Promotor Współpracy Polsko - Amerykańskiej. W koncercie na żywo wystąpili: U Pana Boga za Piecem, Canyon  Box i Jeff  Shiffman, absolwenci Prywatnej Szkoły Muzyki Nice Noise, Mariusz Rosnowski i Lucek Czerny. Imprezę prowadził Adam Giza. W gronie partnerów znalazło się również miasto Katowice i Zarząd Powiatowy PSL w Katowicach.

 

 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj263
mod_vvisit_counterW tym tygodniu567
mod_vvisit_counterW tym miesiącu2552
mod_vvisit_counterOd poczatku1059339

Aktualnie: gości 16 połączonych
Dzisiaj: Lis 13, 2018
Zarząd Powiatowy Polskiego Stronnictwa Ludowego w Katowicach,
Powered by Joomla!