Start Aktualności POSIEDZENIE RADY NACZELNEJ PSL
POSIEDZENIE RADY NACZELNEJ PSL
sobota, 10 lipca 2021 15:34

W sobotę 3 lipca br. w Warszawie obradowała Rada Naczelna Polskiego Stronnictwa Ludowego. Silna delegacja z woj. śląskiego aktywnie uczestniczyła w obradach. Jednym z punktów posiedzenia było powołanie w skład Rady Naczelnej prezesa PSL w Katowicach kol. Leszka Boniewskiego i burmistrza Pilicy kol. Artura Janosika. Gratulacje wybranym członkom złożył prezes PSL Włodzimierz Kosiniak-Kamysz.

 

Posiedzenie Rady poświęcone było kampanii sprawozdawczo-wyborczej PSL, sytuacji politycznej w kraju i funduszom z Unii Europejskiej dla Polski.

 

Rada podjęła bardzo ważne uchwały dotyczące zdrowia i odpowiedzialności za zdrowie Polaków.

"Wiem, że wszyscy się emocjonują różnymi działaniami technicznymi, ale sprawą kluczową jest zdrowie. Dlatego wzywamy wszystkich naszych rodaków do tego, żeby się zaszczepili przeciw COVID-19, żeby promowali szczepienia, żeby pomagali w szczepieniach" - apelował lider PSL. Dodał, że na mocy tych uchwał wszyscy samorządowcy PSL są zobowiązani do pomocy każdej osobie, która będzie chciała się zaszczepić.

 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj78
mod_vvisit_counterW tym tygodniu2045
mod_vvisit_counterW tym miesiącu6853
mod_vvisit_counterOd poczatku1456812

Aktualnie: gości 5 połączonych
Dzisiaj: Lis 29, 2022
Zarząd Powiatowy Polskiego Stronnictwa Ludowego w Katowicach,
Powered by Joomla!