Start Aktualności ZEBRANIE ZARZĄDU WOJEWÓDZKIEGO PSL WOJ. ŚLĄSKIEGO
ZEBRANIE ZARZĄDU WOJEWÓDZKIEGO PSL WOJ. ŚLĄSKIEGO
niedziela, 27 czerwca 2021 12:50

W sobotę 26.06. br. w Gospodarstwie Agroturystycznym ,,RANCZO” w Proboszczo-wicach  (powiat gliwicki) odbyło się zebranie Zarządu Wojewódzkiego PSL woj. śląskiego. Po tak długim czasie udało się nam spotkać osobiście !!! Wszystkim chyba tego brakowało o czym świadczyła duża frekwencja. Omawiane były przygotowania do kampanii sprawozdawczo wyborczej w PSL, jak również sprawy ważne dla rozwoju woj. śląskiego i poszczególnych regionów. Była energia i zaangażowanie !!!

 

W posiedzeniu Zarządu Wojewódzkiego PSL wzięli udział zaproszeni liderzy ŚLONZOKÓW RAZEM Leon Swaczyna, Jerzy Bogacki, Andrzej Roczniok i Aleksandra Jelonek. Podczas obrad podjęto uchwały zjazdowe, zwołano Zjazd Wojewódzki, ustalono normy przedstawicielstwa i rekomendowano delegatów do Rady Naczelnej PSL w Warszawie. Podczas spotkania Wiceprzewodniczący ŚLONZOKÓW RAZEM Jerzy Bogacki został odznaczony Srebrną Odznaką za Zasługi dla Województwa Śląskiego. Dekoracji dokonał radny Sejmiku Śląskiego Stanisław Gmitruk. Spotkanie zakończyło się pełnym sukcesem i piknikiem ludowym. KOALICJA POLSKA - PSL - Ślonzoki Razem.

 

 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj19
mod_vvisit_counterW tym tygodniu2657
mod_vvisit_counterW tym miesiącu3080
mod_vvisit_counterOd poczatku1567431

Aktualnie: gości 8 połączonych
Dzisiaj: Gru 09, 2023
Zarząd Powiatowy Polskiego Stronnictwa Ludowego w Katowicach,
Powered by Joomla!