Start Aktualności IX EUROPEJSKI KONGRES MAŁYCH I ŚREDNICH PRZEDSIĘBIORSTW
IX EUROPEJSKI KONGRES MAŁYCH I ŚREDNICH PRZEDSIĘBIORSTW
niedziela, 20 października 2019 14:21

W dniach 16-18 października br. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach już po raz dziewiąty odbył się Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Podstawowym celem Kongresu było ukazanie wizerunku małych i średnich firm jako przedsiębiorstw, które w głównej mierze tworzą polską gospodarkę, a jednocześnie są podmiotami innowacyjnymi, aspirującymi do ciągłego rozwoju i wymiany doświadczeń, podbijającymi nie tylko rynek polski, ale również rynki zagraniczne. Do trzydniowych rozmów w stolicy województwa śląskiego zasiedli przedsiębiorcy z Polski i zagranicy oraz przedstawiciele władz państwowych i samorządowych, kluczowych instytucji kultury i świata nauki. W jednym z najważniejszych wydarzeń gospodarczych organizowanych przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach wzięli udział członkowie Polskiego Stronnictwa Ludowego woj. śląskiego.

Hasłem tegorocznego kongresu był SMART - SAFE - SOLUTIONS, czyli inteligentne i bezpieczne rozwiązania, dzięki którym sektor małych i średnich firm może zapewnić sobie stały, zrównoważony rozwój na rynku oraz odgrywać znaczącą rolę w gospodarce europejskiej i światowej. W kongresie wzięło udział siedem i pół tysiąca uczestników z 50 krajów w tym ponad tysiąc przedstawicieli firm i instytucji.

 

 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj76
mod_vvisit_counterW tym tygodniu2714
mod_vvisit_counterW tym miesiącu3137
mod_vvisit_counterOd poczatku1567488

Aktualnie: gości 7 połączonych
Dzisiaj: Gru 09, 2023
Zarząd Powiatowy Polskiego Stronnictwa Ludowego w Katowicach,
Powered by Joomla!