Start Aktualności ,,EMERYTURA BEZ PODATKU’’
,,EMERYTURA BEZ PODATKU’’
niedziela, 30 września 2018 09:53

Polskie Stronnictwo Ludowe przygotowało projekt ustawy która zakłada, że emeryci i renciści otrzymaliby świadczenia bez pomniejszania ich o podatek dochodowy od osób fizycznych oraz składki na ubezpieczenie zdrowotne, co dałoby wzrost emerytur i rent o ok. 20 proc. Dwa lata temu zgłoszony przez ludowców w Sejmie projekt został odrzucony. Obecnie zostanie zgłoszony jako projekt obywatelski.

 

28 września br. lider PSL Władysław Kosiniak-Kamysz odwiedził Katowice,stolicę Górnego Śląska. Przybył na zaproszenie władz wojewódzkich aby wesprzeć projekt PSL ,,Emerytura bez podatku” oraz zapoznać kandydatów startujących w wyborach samorządowych 2018 r. Swoją wizytę w rozpoczął od spotkania z katowickimi działaczami, które odbyło się w biurze Zarządu Powiatowego PSL przy ulicy Warszawskiej 6 w Katowicach, gdzie dyskutowano o zbliżających się wyborach samorządowych jak również o propozycjach programowych.

To e-tornister; nie siedmiokilowy tornister z książkami, ćwiczeniami, śniadaniem, butami na WF, ale tablet, w którym są wszystkie podręczniki. Mówimy o ciepłym, darmowym posiłku dla każdego ucznia i nauce języka angielskiego od pierwszej klasy pięć godzin w tygodniu –powiedział Kamysz. Obecni dyskutanci zobowiązali się do przekazania licznych uwag i propozycji prezesa swoim wyborcom. Po dyskusji wszyscy udali się na katowicki rynek aby porozmawiać z mieszkańcami Katowic o programie PSL a w szczególności o projekcie ,,Emerytura bez podatku”.

 

 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj52
mod_vvisit_counterW tym tygodniu129
mod_vvisit_counterW tym miesiącu3038
mod_vvisit_counterOd poczatku1130877

Aktualnie: gości 5 połączonych
Dzisiaj: Lip 22, 2019
Zarząd Powiatowy Polskiego Stronnictwa Ludowego w Katowicach,
Powered by Joomla!