Start Aktualności JUBILEUSZOWA 15-ta GALA ,,SUKCES NA ŚLĄSKU”
JUBILEUSZOWA 15-ta GALA ,,SUKCES NA ŚLĄSKU”
niedziela, 25 lutego 2018 08:43

Coroczne święto środowiska menedżerskiego czyli Gala „Sukces na Śląsku” – odbywająca się już od 15-lat – była radosnym spotkaniem ludzi sukcesu.

23 lutego br. w Sali Marmurowej Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach odbyła się uroczystość wręczenia wyróżnień firmom i menadżerom za szczególne osiągnięcia w 2017 roku.

Wręczono również tytuły Członka Honorowego Śląskiego Stowarzyszenia Menadżerów, które przyznano za osobisty wkład w podnoszenie profesjonalizmu środowiska w regionie.

Członkami Honorowymi jest wielu czołowych menedżerów w regionie między innymi Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach, Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Gliwicach czy Izba Rzemieślnicza w Katowicach. Rok 2017 był rokiem trudnym dla wielu firm w tym szczególnie w otoczeniu górnictwa oraz ze względu na spadek nakładów inwestycyjnych w gospodarce i samorządach – w budownictwie. Za to dobre wyniki mają firmy zwiększające eksport, branża informatyczna, usług medycznych czy usług transportowych. Rok 2018 zapowiada się, że będzie rokiem dobrym dla regionu czemu sprzyjać będzie „Metropolii Silesia”, uruchomienie znaczniejszych środków z nowej perspektywy wsparcia UE, czy ustabilizowanie się sytuacji w górnictwie.

Śląskie Stowarzyszenie Menadżerów w Katowicach przyznało również tytuł Członka Honorowego Stowarzyszenia Leszkowi Boniewskiemu, prezesowi Zarządu Powiatowego PSL w Katowicach. Następnie w KNST ,,Marchołt” w Katowicach odbyła się uroczysta kolacja, której towarzyszyły wspaniałe występy artystyczne.

 

 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj391
mod_vvisit_counterW tym tygodniu391
mod_vvisit_counterW tym miesiącu4796
mod_vvisit_counterOd poczatku1348330

Aktualnie: gości 12 połączonych
Dzisiaj: Sty 22, 2022
Zarząd Powiatowy Polskiego Stronnictwa Ludowego w Katowicach,
Powered by Joomla!