Start Aktualności JUBILEUSZOWA XX GALA BUDOWNICTWA
JUBILEUSZOWA XX GALA BUDOWNICTWA
poniedziałek, 20 listopada 2017 09:01

18 listopada 2017 r. w Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach odbyła się XX Jubileuszowa Gala Budownictwa.

W Gali wzięli udział parlamentarzyści, władze samorządowe miast i powiatów naszego regionu oraz krajowych i regionalnych organizacji pozarządowych budownictwa.

 

W trakcie uroczystości miało miejsce nadanie i wręczenie prestiżowych wyróżnień Laureatom Konkursu ,,Śląskie Budowanie”, następującymi nagrodami - ,,Śląską Wielką Nagrodą Budownictwa” dla przedsiębiorstw, samorządów terytorialnych, organizacji spółdzielczych i społecznych, ,,Autorytet-Budownictwa i Gospodarki Śląskiej” – dla osób indywidualnych za szczególny wkład w rozwój przedsiębiorczości i regionu. Wybitnym postaciom krajowego i śląskiego budownictwa nadane zostały tytuły honorowe wraz z Medalem ,,Osobowość Budownictwa Śląskiego”.

 

Także na Gali Leszek Boniewski - prezes Zarządu Powiatowego PSL w Katowicach został  odznaczony Brązową Odznaką ,,Zasłużony Dla Gospodarki Komunalnej”.

Następnie w imieniu Stanisława Gmitruka - przewodniczącego Sejmiku Woj. Śląskiego kol. Leszek Boniewski wręczył Tadeuszowi Wnukowi, prezydentowi Śląskiej Izby Budownictwa list gratulacyjny. W części artystycznej odbył się Koncert Galowy w wykonaniu Solistów, Baletu i Orkiestry Opery Śląskiej w Bytomiu.

 

 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj209
mod_vvisit_counterW tym tygodniu1895
mod_vvisit_counterW tym miesiącu3239
mod_vvisit_counterOd poczatku1422309

Aktualnie: gości 4 połączonych
Dzisiaj: Sie 13, 2022
Zarząd Powiatowy Polskiego Stronnictwa Ludowego w Katowicach,
Powered by Joomla!