Start Aktualności SUKCES na ŚLĄSKU
SUKCES na ŚLĄSKU
poniedziałek, 29 lutego 2016 18:48

W piątek 26 lutego 2016 roku Śląskie Stowarzyszenie Menadżerów w Katowicach było organizatorem corocznej uroczystości wręczenia wyróżnień przyznanych firmom i menadżerom za szczególne osiągnięcia w 2015 roku ,,Sukces na Śląsku”. Uroczystość odbyła się w Sali Marmurowej Urzędu Wojewódzkiego pod patronatem Marszałka Województwa Śląskiego.

 

Śląskie Stowarzyszenie Menedżerów w Katowicach wybrało najlepszych menedżerów oraz firmy, które zmieniły oblicze Śląska i Zagłębia przez ostatnie ćwierćwiecze.

Uroczystość rozpoczęła się przywitaniem nagrodzonych i zaproszonych gości wśród których byli członkowie prezydium Zarządu Wojewódzkiego PSL woj. śląskiego: Stanisław Dąbrowa, Andrzej Pilot i Leszek Boniewski. Następnie odbyło się wręczenie wyróżnień stowarzyszenia oraz okolicznościowe wystąpienia wraz z prezentacją p.t. ,,Potencjał GTL SA i KSSE SA”. Po zakończeniu części oficjalnej w westybulu Urzędu Wojewódzkiego odbyło się spotkanie towarzyskie. Następnie wszyscy uczestnicy udali się na raut towarzyski do Klubu Niezależnych Stowarzyszeń ,,Marchołt” w Katowicach, gdzie przy smacznej kuchni można było obejrzeć występy artystyczne i zatańczyć przy dobrej muzyce.

 

 

 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj374
mod_vvisit_counterW tym tygodniu3484
mod_vvisit_counterW tym miesiącu11018
mod_vvisit_counterOd poczatku1124359

Aktualnie: gości 26 połączonych
Dzisiaj: Cze 20, 2019
Zarząd Powiatowy Polskiego Stronnictwa Ludowego w Katowicach,
Powered by Joomla!