Start Aktualności Rzemieślniczy Koncert Noworoczny
Rzemieślniczy Koncert Noworoczny
poniedziałek, 11 stycznia 2016 08:51

W dniu 10 stycznia 2016 r. Zarząd Cechu Rzemiosł Różnych oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Mysłowicach zorganizował wyjątkowy, Rzemieślniczy Koncert Noworoczny. W Mysłowickim Ośrodku Kultury zagrała Żeńska Orkiestra Salonowa pod dyrekcją Grzegorza Mierzwińskiego.

Było to, koncertowe spotkanie mysłowickich rzemieślników i przedsiębiorców, którzy w tak miły sposób weszli w nowy rok. Koncert zgromadził wielu rzemieślników, przedsiębiorców oraz ich gości, wśród których znaleźli się przedstawiciele mysłowickiego i katowickiego samorządu, miejskich jednostek i służb mundurowych. Wśród zaproszonych gości był również Leszek Boniewski - prezes ZP PSL w Katowicach. Spotkanie było także okazją do podkreślenia znaczenia rzemiosła i małej przedsiębiorczości. Podczas koncertu Cech odznaczył osoby, które sprzyjają i swoją aktywnością przyczyniają się do rozwoju rzemiosła i przedsiębiorczości. Wśród odznaczonych znaleźli się przedstawiciele szkolnictwa, urzędów miejskich, służb mundurowych, instytucji kultury i władz samorządowych. Na zakończenie koncertu publiczność miło zaskoczyli profesor Jan Klimek, Starszy Cechu  i prezydent Mysłowic Edward Lasok, którzy  zagrali na akordeonach akompaniując solistkom.

 

 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj319
mod_vvisit_counterW tym tygodniu3429
mod_vvisit_counterW tym miesiącu10963
mod_vvisit_counterOd poczatku1124304

Aktualnie: gości 30 połączonych
Dzisiaj: Cze 20, 2019
Zarząd Powiatowy Polskiego Stronnictwa Ludowego w Katowicach,
Powered by Joomla!