Start Aktualności V Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw
V Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw
środa, 14 października 2015 08:03

12 października w Międzynarodowym Centrum Kongresowym rozpoczął się V Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw, w ramach którego zaplanowano kilkadziesiąt sesji panelowych oraz szereg warsztatów i spotkań.

Głównym organizatorem imprezy, która odbywa się już piąty raz jest Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach.

 

W tym roku na imprezę przyjechało ponad 6000 uczestników. Przedstawiciele władz rządowych, instytucji naukowo-badawczych oraz instytucji otoczenia biznesu dyskutowali na temat możliwości rozwoju i wyzwań, jakie stoją przed przedsiębiorcami. Tematem wiodącym tegorocznego spotkania było hasło „Nauka – Biznes – Samorząd ...”.

Dzięki takim spotkaniom, jak udział w  Europejskim Kongresie Małych i Średnich Przedsiębiorstw, nawiązuje się współpraca między nauką a biznesem, co również jest bardzo istotne. Największym zainteresowaniem uczestników kongresu cieszyły się sesje dotyczące nowych technologii w marketingu, zarządzania małymi i średnimi przedsiębiorstwami oraz rozwijania firmy w Internecie. W Kongresie uczestniczyli członkowie prezydium Zarządu Wojewódzkiego PSL woj. śląskiego: Adam Stach, Andrzej Pilot i Leszek Boniewski.

 

 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj226
mod_vvisit_counterW tym tygodniu895
mod_vvisit_counterW tym miesiącu4578
mod_vvisit_counterOd poczatku1101618

Aktualnie: gości 12 połączonych
Dzisiaj: Kwi 23, 2019
Zarząd Powiatowy Polskiego Stronnictwa Ludowego w Katowicach,
Powered by Joomla!