Start Aktualności Międzynarodowe Targi Górnictwa - Katowice 2015
Międzynarodowe Targi Górnictwa - Katowice 2015
środa, 09 września 2015 07:25

Międzynarodowe Targi Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego 2015 rozpoczęły się we wtorek 8 września w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Potrwają do 11 września. Jego organizatorem jest Polska Technika Górnicza SA, którą tworzą polscy producenci maszyn i urządzeń górniczych - Grupa KOPEX, Grupa FAMUR, Grupa GLINIK, Stomil Wol-brom, Carboautomatyka, Damel.

Jest to najbardziej prestiżowa ekspozycja techniki górniczej w Europie. Na przekór trudnościom i problemom, z jakimi zmaga się polskie górnictwo, rodzimi producenci kolejny raz potwierdzili swą konkurencyjność technologiczną i cenową prezentowanych urządzeń. Licznie reprezentowane były kopalnie, centra wydobywcze oraz spółki węglowe. Podczas targów swoją ofertę przedstawiło kilkuset wystawców z kilkunastu krajów. Targi w Katowicach są dla branży górniczej tym, czym salon samochodowy w Genewie dla przemysłu motoryzacyjnego. To okazja do zaprezentowania nowości i premier światowych. W targach udział wzięli członkowie Komisji Gospodarki  Polskiego Stronnictwa Ludowego z woj. śląskiego.

 

 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj135
mod_vvisit_counterW tym tygodniu506
mod_vvisit_counterW tym miesiącu6760
mod_vvisit_counterOd poczatku1095015

Aktualnie: gości 12 połączonych
Dzisiaj: Mar 25, 2019
Zarząd Powiatowy Polskiego Stronnictwa Ludowego w Katowicach,
Powered by Joomla!