Start Aktualności Uroczysta Gala Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Gliwicach
Uroczysta Gala Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Gliwicach
niedziela, 06 września 2015 08:37

Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Gliwicach obchodzi w roku obecnym jubileusz 25-lecia działalności. Z tej to okazji 5 września 2015 r. na terenie Centrum Edukacji i Biznesu ,,Nowe Gliwice” odbyła się Uroczysta Gala Jubileuszowa wraz z rozstrzygnięciem VI edycji konkursu Marka-Śląskie.

Tradycyjnie swoją obecnością zaszczycili Galę przedstawiciele najwyższych władz państwowych i terytorialnych, senatorowie i posłowie, a także przedstawiciele nauki, kultury i sztuki oraz liczne grono śląskich przedsiębiorców. Uroczystość stworzyła zaproszonym gościom niepowtarzalną okazję nie tylko do nawiązania kontaktów biznesowych z rzetelnymi przedsiębiorcami czy pozyskania nowych inwestorów, ale również do dyskusji i wymiany myśli związanych z aktualnymi wydarzeniami w sferze gospodarki i polityki. Gala była  także okazją do świetnej zabawy urozmaiconej występami znakomitych artystów, efektowne pokazy, wśród których każdy znalazł  „coś dla siebie”.

Podczas imprezy wręczone były odznaczenia państwowe i regionalne, honorujące wyróżniających się ludzi, firmy, które aktywnie tworzą gospodarkę rynkową i wspierają jej rozwój oraz Medale Izby, które stanowią podziękowanie dla przedsiębiorstw za ich szczególne osiągnięcia w rozwoju gospodarczym regionu, ochronie środowiska i wprowadzaniu nowych rozwiązań i technologii. Gwiazdą wieczoru był Mateusz Ziółko z zespołem – pianista, wokalista, autor muzyki i tekstów.

W Gali wziął udział przewodniczący Komisji Gospodarki, prezes Zarządu Powiatowego PSL w Katowicach Leszek Boniewski.

 

 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj113
mod_vvisit_counterW tym tygodniu484
mod_vvisit_counterW tym miesiącu6738
mod_vvisit_counterOd poczatku1094993

Aktualnie: gości 12 połączonych
Dzisiaj: Mar 25, 2019
Zarząd Powiatowy Polskiego Stronnictwa Ludowego w Katowicach,
Powered by Joomla!