Start Aktualności Turniej piłki nożnej o Puchar Prezesa ZP PSL w Katowicach
Turniej piłki nożnej o Puchar Prezesa ZP PSL w Katowicach
niedziela, 19 lipca 2015 15:44

Po południu w piękny słoneczny dzień 19 lipca 2015 r. na boisku piłkarskim przy ulicy Ścigały w Katowicach (osiedle ks. Fr. Ścigały) odbył się turniej piłki nożnej o Puchar Prezesa Zarządu Powiatowego Polskiego Stronnictwa Ludowego w Katowicach połączony z festynem dla mieszkańców, a organizatorem był klub Honorowych Dawców Krwi Bogucice, Klub Emerytów i Rencistów oraz Zarząd Powiatowy Polskiego Stronnictwa Ludowego w Katowicach.

W turnieju udział wzięło 11 drużyn z województwa śląskiego, z których każda liczyła po 10  zawodników. Publiczność również licznie dopisała. Zawody oglądało ok. 300 osób. Po zakończeniu zawodów prezes ZP PSL w Katowicach Leszek Boniewski wręczył wraz z Tadeuszem Łapińskim prezesem Honorowych Dawców Krwi w Katowicach wszystkim zawodnikom puchary, medale i dyplomy i zwrócił się do piłkarzy i publiczności  stwierdzając, że taki turniej to nie tylko promocja zawodników i ich zakładów pracy ale również promocja dzielnicy Bogucice i miasta Katowice. W wydarzeniu wziął również udział ostatni Śląski Kataryniarz Andrzej Bogdanowicz, długoletni przyjaciel prezesa Leszka Boniewskiego, przygrywając skoczne melodie.

 

 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj282
mod_vvisit_counterW tym tygodniu586
mod_vvisit_counterW tym miesiącu2571
mod_vvisit_counterOd poczatku1059358

Aktualnie: gości 15 połączonych
Dzisiaj: Lis 13, 2018
Zarząd Powiatowy Polskiego Stronnictwa Ludowego w Katowicach,
Powered by Joomla!