Start Aktualności Światowy Dzień Krwiodawcy
Światowy Dzień Krwiodawcy
poniedziałek, 15 czerwca 2015 19:40

Z tej okazji 15 czerwca br. w Miejskim Domu Kultury,, Koszutka” odbyło się uroczyste spotkanie Prezydenta Miasta Katowice Marcina Krupy z Honorowymi Dawcami Krwi. Prezydent podziękował wszystkim krwiodawcom za Dar Serc oraz życzył satysfakcji płynącej z tej wyjątkowo humanitarnej formy wyrażania własnego człowieczeństwa. Życzył także wiele zdrowia i radości w życiu.

Następnie zasłużonym krwiodawcom wręczono odznaczenia i upominki ufundowane przez Urząd Miasta Katowice. Leszek Boniewski, prezes ZP PSL w Katowicach również pogratulował wszystkim krwiodawcom podkreślając, że krew ma ogromne znaczenie w funkcjonowaniu naszego organizmu. O tym jak jest cenna przekonali się ci, którzy z powodu choroby czy wypadku stali się jej biorcami. Do tej pory nie udało się w żadnym laboratorium wyprodukować substancji zastępującej ten cenny lek, który każdy zdrowy człowiek może przekazać bez szkody dla własnego organizmu. Uroczystość uświetnił występ zespołu instrumentalnego.

 

 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj297
mod_vvisit_counterW tym tygodniu601
mod_vvisit_counterW tym miesiącu2586
mod_vvisit_counterOd poczatku1059373

Aktualnie: gości 13 połączonych
Dzisiaj: Lis 13, 2018
Zarząd Powiatowy Polskiego Stronnictwa Ludowego w Katowicach,
Powered by Joomla!