Start Aktualności Święto Ludowe Powiatu Katowickiego
Święto Ludowe Powiatu Katowickiego
sobota, 13 czerwca 2015 08:06

W dniu 12.06.2015 r. w pięknych okolicznościach natury w lasach państwowych nadleśnictwa Katowice odbyło się Święto Ludowe zorganizowane przez Zarząd Powiatowy Polskiego Stronnictwa Ludowego w Katowicach i Fundację Kardynała Stefana Wyszyńskiego Szpitala Miejskiego Murcki w Katowicach reprezentowaną przez prezesa Zarządu Ryszarda Bączyka.

 

Na spotkaniu przygrywał zespół trębaczy myśliwskich grających na rogach wzbudzając zachwyt uczestników. Goście spędzili czas delektując się wspaniale przyrządzonym dzikiem. Święto zaszczycili znamienici goście, samorządowcy, wójtowie i prezydenci miast, prezesi prywatnych i państwowych firm  mających wpływ na rozwój gospodarki woj. śląskiego. Nie zabrakło również członków PSL z innych powiatów. Gliwice reprezentował m.in. Marek Bieniek, członek prezydium ZW PSL . Na zakończenie prezes ZP PSL w Katowicach Leszek Boniewski podziękował wszystkim uczestnikom Święta Ludowego za liczny udział.

 

 

 

 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj48
mod_vvisit_counterW tym tygodniu125
mod_vvisit_counterW tym miesiącu3034
mod_vvisit_counterOd poczatku1130873

Aktualnie: gości 9, 
botów 1 połączonych
Dzisiaj: Lip 22, 2019
Zarząd Powiatowy Polskiego Stronnictwa Ludowego w Katowicach,
Powered by Joomla!