Start Aktualności Turniej piłki nożnej o Puchar I Wicewojewody Śląskiego
Turniej piłki nożnej o Puchar I Wicewojewody Śląskiego
niedziela, 22 września 2013 16:03

22.09.2013 r. na obiektach klubu Sportowego ,,Rozwój” Katowice odbył się turniej piłki nożnej o Puchar I Wicewojewody Śląskiego Andrzeja Pilota.

W rozgrywkach wzięło udział osiem drużyn z terenu miast Katowic i Siemianowic Śl. Turniej cieszył się dużym zainteresowaniem kibiców piłkarskich, którzy dopingowali swoje zespoły.

I miejsce - zdobyła drużyna Honorowych Dawców Krwi z dzielnicy Bogucice w Katowicach pod przewodnictwem swojego prezesa Tadeusza Łapińskiego.

II miejsce - zdobyła reprezentacja KWK ,,Wujek”, której dyrektor Adam Zelek jako prezes    KS ,,Rozwój” udostępnił obiekty sportowe.

III miejsce - wywalczyła drużyna z dzielnicy Wełnowiec.

Tytuł najlepszego strzelca turnieju zdobył Karol Jakubczyk, a najlepszego piłkarza Daniel Langer – obaj z HDK Bogucice.

Najlepszym bramkarzem został Marek Rajmund z KWK ,,Wujek”.

Dekoracji zwycięzców oraz uczestników w imieniu I wicewojewody śląskiego Andrzeja Pilota dokonał Leszek Boniewski - prezes Zarządu Powiatowego Polskiego Stronnictwa Ludowego w Katowicach, któremu towarzyszył Wiceprezes Zarządu ds. pracy Katowickiego Holdingu Węglowego Tadeusz Skotnicki.

Wszyscy zawodnicy turnieju zostali uhonorowani dyplomami. Oprawę fotograficzną wykonał Józef Laksa – wiceprezes klubu emerytów w Katowicach.

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter