Start Aktualności Stulecie Grupy Kapitałowej FASING S.A.
Stulecie Grupy Kapitałowej FASING S.A.
sobota, 12 stycznia 2013 18:20

W dniu 10.01.2013 w Teatrze Rozrywki w Chorzowie miała miejsce uroczysta gala inaugurująca obchody stulecia Grupy Kapitałowej FASING S.A., jednej z największej firm na świecie produkujących łańcuchy dla przemysłu węglowego, rybołówstwa, energetyki, przemysłów: cukrowniczego, cementowego i drzewnego.

 

Salę teatru wypełnili licznie przybyli goście. Na zaproszenie jubilata na okolicznościową akademię przybyli ci, którzy na co dzień współpracują z firmą, jej pracownicy i przyjaciele. Długo byłoby wymieniać listę VIP-ów, którzy zjawili się na jubileuszowym spotkaniu.

Byli więc przedstawiciele Sejmu - wicemarszałek - Eugeniusz Grzeszczak i metropolita katowicki - bp Wiktor Skworc, przedstawiciele władzy samorządowej i wojewódzkiej - wicemarszałek śląski Mariusz Kleszczewski, wojewoda Zygmunt Łukaszczyk, prezydenci miast Chorzowa i Katowic. Obecni byli również członkowie Prezydium Zarządu Wojewódzkiego PSL woj. śląskiego Adam Stach i Leszek Boniewski.

Nie brakowało zagranicznych gości, był wśród nich, m.in. ambasador ChRL - Xu Jian.

Produkty z logo FASING wspomagają w codziennym trudzie górników i pracowników innych gałęzi przemysłu na całym świecie...

100-lecie istnienia było, bo inaczej być nie mogło, okazją do wyróżnienia zasłużonych pracowników odznaczeniami państwowymi i wojewódzkimi. Lista wyróżnionych była długa. Wśród odznaczonych znaleźli się Andrzej Bik i Anna Bik, którym prezydent RP nadał Złote Krzyże Zasługi. Wręczono także "Medale za Długoletnią Służbę". Po tej ceremonii goście mogli wsłuchać się w okolicznościowy koncert, a po nim prowadzić rozmowy przy bankietowych stołach.

 

 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj75
mod_vvisit_counterW tym tygodniu1104
mod_vvisit_counterW tym miesiącu5565
mod_vvisit_counterOd poczatku1054210

Aktualnie: gości 29 połączonych
Dzisiaj: Paź 23, 2018
Zarząd Powiatowy Polskiego Stronnictwa Ludowego w Katowicach,
Powered by Joomla!